O nas

Barbara Frankowska – obsługa kadrowo-płacowa

Witam! Mam na imię Barbara. Z obsługą kadrowo-płacową jestem związana już od 25 lat. Zajmuję się rozliczaniem kadrowo-płacowym małych i średnich przedsiębiorstw, rozliczaniem przedsiębiorców z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych przy obsłudze programu Płatnik i zgodnie z nowelizacją ustaw takich jak np. Polski Ład, PFRON.
Jestem osobą doświadczoną, rzetelną i komunikatywną. Nieustannie śledzę wszelkie zmiany zachodzące w naszym prawodawstwie w zakresie dziedziny, którą się zajmuję. Z pełnym zaangażowaniem wykonuję swoje obowiązki dbając skrupulatnie o interesy współpracujących ze mną firm.

Agnieszka Grzymała – wirtualna asystentka

agnieszka grzymała

Witam! Mam na imię Agnieszka.  Przez ostatnie 18 lat pracowałam na etacie urzędniczym w sądzie. Wiele się tam nauczyłam – przede wszystkim dobrej organizacji pracy, terminowości wykonywania powierzonych mi zadań, czy też szybkiego pisania na komputerze.
Lecz praca ta nigdy nie satysfakcjonowała mnie do końca. W końcu postanowiłam coś zmienić. Nie wiem czy to wiek (w końcu przekroczyłam magiczny próg 40 lat), czy jakaś wewnętrzna siła popchnęła mnie do zmiany swojej ścieżki kariery, ale wiem, że w końcu znalazłam dziedzinę, która całkowicie mnie pochłonęła. Jest nią wirtualna asysta. 
Każdą wolną chwilę poświęcam na poszerzanie swojej wiedzy, doskonalenie swoich umiejętności. 

Jestem osobą, która z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzi do realizacji powierzonych jej zadań. Uwielbiam wyzwania – jeżeli coś sprawia mi problem, to drążę temat tak długo, aż znajdę rozwiązanie.
Cechuje mnie komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i profesjonalizm. Z obsesją wręcz tworzę plan swojej pracy, ustawiam priorytety i po kolei odhaczam wykonane zadania. Nie wiem dlaczego, ale zawsze dużo lepiej mi się pracuje, gdy mam nawał obowiązków, niż gdy mi ich brakuje.
Zawsze dążę do tego aby klienci, z którymi współpracuję byli w pełni zadowoleni z wykonania powierzonych mi zadań.